Dołącz do Nas!
Dołącz do Nas!
Zostań Uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Konarach!

2018-07-25 czytaj dalej

WIĘKSZE DOFINANSOWANIE WTZ
Dziś rząd przyjął rozporządzenie dot. zwiększenia dofinansowania do pobytu uczestników warsztatów terapii zajęciowej. Zmiany zaczną obowiązywać od 1 lipca br.

W wyniku nowelizacjizwiększono dofinansowanie:

2018-07-02 czytaj dalej

Wystawa Komiksu
Wystawa Komiksu
Wczoraj 28 czerwca mieliśmy okazję przypomnienia sobie bohaterów dzieciństwa oraz do zapoznania się z innymi postaciami komiksów. Zobaczyliśmy jak tworzyło się komiksy kiedyś, a jak powstają one dzisiaj. Mogliśmy zobaczyć szkice, plansze, blaudruki, albumy z rysunkami i autografami, a także książki, katalogi, czasopisma, druki ulotne oraz unikalne figurki, zabawki, monety, znaczki oraz przedmioty codziennego użytku, jak również sfotografować się z ulubionymi bohaterami.

2018-06-29 czytaj dalej

Hortiterapia
Hortiterapia
Nowy, świetny pomysł pracowni ogrodniczej! Każdy chętny Uczestnik opiekuje się wybranym kwiatkiem. Co dnia kwiaty cieszą nasze oczy.

2018-06-29 czytaj dalej

Szkolenie kadry WTZ
Szkolenie kadry WTZ
W siedzibie Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach odbyło się dwudniowe szkolenie nt. Komunikacji interpersonalnej w obsłudze pacjenta cierpiącego na zaburzenia psychiczne lub rodziny pacjenta. Organizatorem szkolenia był Szpital Specjalistyczny im. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie.

2018-06-27 czytaj dalej

" PRACOWITY JAK TRZMIEL"
Odwiedziliśmy wystawy motyli, pajęczaków i nicieni w ramach Ogólnopolskich Dni Owada na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

2018-06-26 czytaj dalej

Protest zawieszony
Protest zawieszony
Po rozmowach w dniu 7 czerwca 2018 r. w Warszawie ze Stroną Rządową, przedstawiciele Wojewódzkich Forów WTZ podjęli decyzję o zawieszeniu trwającego Ogólnopolskiego Pogotowia Protestacyjnego WTZ do września 2018r.

2018-06-11 czytaj dalej

Akcja Protestacyjna WTZ
Akcja Protestacyjna WTZ
Bonifraterska Fundacja Dobroczynna dołącza do Akcji Protestacyjnej.

POGOTOWIE PROTESTACYJNE WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ, O CO CHODZI ?


2018-06-05 czytaj dalej

Majówka w Mogilańskim Dworze
Majówka w Mogilańskim Dworze
Z okazji 50- lecia powstania zespołu BREAKOUT zaśpiewaliśmy cztery piosenki ojca polskiego bluesa TADEUSZA NALEPY .

2018-05-26 czytaj dalej