Wyniki konkursu plastycznego pn.
Wyniki konkursu plastycznego pn. "Otwieramy się na różnorodność"
Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pn. "Otwieramy się na różnorodność". Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dostarczenie pięknych prac plastycznych!

2021-03-01 czytaj dalej

Mobilna Wystawa
Mobilna Wystawa
Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach udostępnili mobilną wystawę prac plastycznych oraz rękodzieła dla uczniów Szkół Podstawowych w Powiecie Krakowskim.

2021-02-17 czytaj dalej

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej pn.
Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej pn. "Otwieramy się na różnorodność"
Ogłoszenie konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży szkolnej pn. "Otwieramy się na różnorodność". Prace plastyczne w temacie integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami w środowisku lokalnym.

2021-02-01 czytaj dalej

Dziękujemy !
Dziękujemy !
Nie próżnujemy! pod Waszą nieobecność przygotowujemy kącik wypoczynkowy. Jednocześnie chcieliśmy podziękować Państwu Ochońskim za przekazany nam komplet mebli

2020-05-07 czytaj dalej

Poszukujemy fizjoterapeuty
Poszukujemy fizjoterapeuty
Pilnie potrzebujemy fizjoterapeuty.
Prosimy o kontakt pod numerem komórkowym: 515 435 223

2020-04-07 czytaj dalej

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2. kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony w roku 2007 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat tego zaburzenia.
Autyzm dziecięcy jest poważnym, całościowym zaburzeniem rozwoju, obejmującym sferę poznawczą, emocjonalną i społeczną. W XX w. obserwuje się wzrost częstości występowania autyzmu.

2020-04-02 czytaj dalej

Kontrast     A A+ A++ 

;