BoniFoto – wyjątkowe sesję fotograficzne!

Nasze wyjątkowe otoczenie jest wprost idealne pod wyjątkowe sesję fotograficzne (z naturą i zwierzętami) a to wszystko zaledwie 20 min od Krakowa! Nasze tereny idealnie nadają się na zdjęcia: ślubne, komunijne, z okazji imienin, urodzin, jubileuszy, imprez firmowych i na wiele innych okazji. Posiadamy rozległe pięknie zielone plenery, lasy, własne konie i profesjonalnie odrestaurowaną bryczkę. Na sesję możemy zaprosić profesjonalną grupę rekonstrukcyjną składającą się z konnej husarii wraz z wojskiem pancernym.
Korzystając z naszej oferty wesprzecie Państwo jednocześnie działalność Fundacji opiekującej się osobami z niepełnosprawnością.

Aby umówić się na sesję prosimy o telefon do Pani Małgorzaty Tumielewicz: 735 312 640

Cena: 100 zł za godzinę (w tym opieka instruktora, przygotowanie konia/pleneru oraz darowizna na cele statutowe). Płatność gotówką. UWAGA: Cena nie obejmuje usług fotograficznych.

Dochód uzyskany z Boni-Foto przeznaczony jest na rehabilitacje społeczno-zawodową osób z niepełnosprawnością prowadzoną w Bonifraterska Fundację Dobroczynną. Korzystając z Naszej oferty czynisz z Nami dobro!