Przekaż nam swój 1.5%

Zastanawiasz się czy twój 1.5% coś znaczy? Masz wątpliwości czy to coś zmieni? Obejrzyj nasz spot i poznaj Bonifraterską Fundację Dobroczynną bliżej – twój 1.5% zmienia nasz świat! Dzięki niemu możemy sfinansować wielkie inwestycje a także codzienną działalność!

O tym jak zmienia przeczytasz w poniższych relacjach! Jeśli zastanawiasz się jak przekazać 1.5% podatku to masz kilka możliwości:

1.Wpisz na formularzu PIT nasz numer KRS 0000487244 (zarówno tym tradycyjnie wypełnianym jak i elektronicznym).

2. Zaloguj się na stronie www.podatki.gov.pl i zaloguj się na swoim koncie lub zarejestruj się. Wpisz Nasz numer KRS i ciesz się złożonym zeznaniem podatkowym!

3. Pobierz program PITax, który ułatwi Ci wypełnienie PIT-u i przypomni aby wpisać numer KRS!

2023

W poprzednim roku dzięki Państwa darowiźnie udało zebrać 94 576,50 złotych z tytułu odpisu podatkowego 1.5% Dzięki Państwa hojności udało się zrealizować zaplanowaną wymianę pomp ciepła, dzięki, którym ciepło nas nie opuści! W tym roku konieczne jest zebranie środków, które przeznaczone będą na wymianę dachu w centrum warsztatowo- rehabilitacyjnym, gdzie z rehabilitacji korzysta ok. 118 osób z niepełnosprawnościami! Wasz 1,5% z podatku może wiele zmienić w naszej codzienności! Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności zapraszamy do przeczytania: Podsumowania 2023 roku w Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej można znaleźć tutaj.

2022

W minionym roku z 1% wspólnie zebraliśmy aż 78 017,30 złotych! Dziękujemy! Zebrane środki zostaną przeznaczone na modernizację pomp ciepła, dzięki którym mamy ogrzewanie! Pracę zaplanowane są na wiosnę tego roku! Nasza współpraca jest wspaniała, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o uwzględnienie nas w swoich filantropijnych planach oraz przekazanie 1,5% podatku dla naszej Fundacji w kolejnym roku rozliczeniowym! Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności zapraszamy do przeczytania: Podsumowania 2022 roku w Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej można znaleźć tutaj.