Wspólnie przy choince – zbiórka na dach CWR

Opublikowane przez Bonifundo w dniu

Już w piątek zapraszamy serdecznie do Domu Ludowego na Górnym Przedmieściu w Myślenicach gdzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez OSP Myślenice – Górne Przedmieście pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jarosława Szlachetki, Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Centrum Usług Społecznych w Myślenicach. Koło Gospodyń Wiejskich Górne Przedmieście i Baca Lewandowski z Myślenic.
Będzie okazja do wsparcia budowy dachy nad Centrum Warsztatowo-Rehabilitacyjnym! Bądź razem z nami, atrakcji nie zabraknie!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ISNEICE OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA MYŚLENICE GÓRNE PRZEDMIEŚCIE ZAPRASZA NA EDYCJE Wspólnie przy choince 之 KOLĘDOWANI POCZĘSTUNEK, WSPÓLNA DEKORACJA CHOINKI, WARSZTATY TRADYCYJNE YJNE WYPIEKI, BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU PROWADZONA BĘDZIE ZBIÓRKA NA DACH CENTRUM WARSZTATOWO- REHABILITACYJNEGO NA RZECZ Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach PIĄTEK 22.12 18:00 Dom Ludowy ul. 3 Maja 56a Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki PARTNERZY Myslenice.pl CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH WMYŚLENICACH”

 

Kategorie: Aktualności