Kolejne pozytywne rekomendacje już do nas płyną!

Opublikowane przez Bonifundo w dniu

Sezon szkolny w pełni więc możemy pochwalić się kolejnymi grupami, które odwiedzają nas w ramach oferty warsztatów dla szkół! Cieszymy się ogromnie, że jest Was coraz więcej! Poniżej przedstawiamy krótką rekomendacje i fotorelacje!

“Planując jesienną wycieczkę z zerówką integracyjną, wybrałyśmy stadninę koni w Konarach, prowadzoną przez Bonifraterską Fundację Dobroczynną. Jest to miejsce położone tuż za Krakowem, a jednocześnie mające wszelkie cechy wiejskiego krajobrazu. Ważnym aspektem wyboru tego miejsca jest również fakt, że pracująca tam kadra ma doskonałe i profesjonalne przygotowanie do pracy z dziećmi , także tymi z orzeczeniami o niepełnosprawności. Było to widoczne na każdym etapie naszego tam pobytu, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Podczas warsztatów konnych w bardzo przystępny i oparty na bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami sposób, zaprezentowano dzieciom podstawy pielęgnacji i żywienia koni, ich przyzwyczajenia , a także sposoby postępowania z nimi. Dzieci miały niepowtarzalną okazję czyścić i karmić konie pod bacznym okiem Pana Przemka. Dużą atrakcją nie tylko dla dzieci, były gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu , angażujące także uczestników warsztatów terapii zajęciowej, którzy wraz z dziećmi brali udział w licznych konkurencjach sportowych- dbali o bezpieczeństwo i uśmiech naszych dzieci.
Na zakończenie naszego pobytu zostaliśmy poczęstowani kiełbaską z grilla 🙂 Z całą pewnością wrócimy tu na wiosnę !!!

Szczególne podziękowania dla Pana Przemka- za profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do dzieci, panów kierowców- Pana Pawła i Pana Maćka za życzliwość i bezpieczny transport , a także dla Pani Bożeny Czerwińskiej za koordynowanie naszego przyjazdu, życzliwość i wyrozumiałość.
Z wyrazami szacunku nauczyciele ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 w Krakowie
Dorota Mrowca
Małgorzata Sabała”

 

Zdjęcia autorstwa: Szkoła Podstawowa nr 22 w Krakowie

Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057192859761

Kategorie: AktualnościZAZ