Uczyliśmy się flamenco!

Opublikowane przez Bonifundo w dniu

Dzięki Pani Małgorzacie Drzał z Krakowskiej Szkoły Flamenco ALMORAIMA uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykle ciekawych warsztatach dotyczących kultury hiszpańskiej. Uczestnicy poznali podstawowe elementy tańca flamenco, z dużym zaangażowaniem brali udział w ćwiczeniach ruchowych, rytmicznych i tanecznych, chętnie ucząc się nowych kroków oraz pracy z muzyką. Warsztaty były wartościową formą aktywizacji, rozwijającą koordynację ruchową, poczucie rytmu i kreatywność a przede wszystkim pozwoliły na pogłębienie wiedzy o Andaluzji.

Kategorie: AktualnościSDSWTZ