Podziękowania

Opublikowane przez Bonifundo w dniu

Szanowni Państwo,

Gdy 2 marca ogłosiliśmy, że w naszej Zielona Farma Konary zamieszkały pierwsze rodziny z Ukrainy nie mogliśmy przypuszczać, że otrzymamy od Państwa tak wiele wsparcia i ciepłych słów! Minęło już 12 tygodni od tego dnia i dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma informacjami aby podziękować za Państwa pomoc i pokazać jak wiele dobra wspólnie uczyniliśmy dla naszych gości, uchodźców z Ukrainy.

Otrzymaliśmy darowizny pieniężne w kwocie: 4200 zł. Otrzymane wsparcie w całości wydatkowaliśmy na opłacenie mediów (prąd, woda, śmieci).

Na rzecz uchodźców otrzymaliśmy od Państwa elementy wyposażenia domowego (akcesoria kuchenne, tekstylia do sypialni i in.)

Zakupiliście Państwo również lodówkę, mikrofalówkę i czajnik, które trafiły do nowego domku, w których już mieszka kolejna czteroosobowa rodzina.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt kilogramów darów rzeczowych: artykułów żywnościowych, chemicznych, zabawek, gier, pluszaków oraz ubrań.

Na ten moment mieszka u nas 17 osób (9 dzieci w wieku od 2 do 17 lat, 6 kobiet i 2 mężczyzn). Kolejne 5 osób chętnie przyjmiemy (wystarczy się do nas zgłosić, posiadać PESEL i posiadać status UKR). Liczba osób zamieszkujących u Nas zmieniała się przez ten czas bo dla jednej osoby był to tylko przystanek na trasie, a dwie rodziny powróciły na Ukrainę.

Państwa dary zostały przekazane do pełnej dyspozycji mieszkających u nas uchodźców, którzy odbierają je zgodnie z własnym zapotrzebowaniem.

Jesteśmy w trakcie remontu kolejnych dwóch domków. Wśród potrzeb, które w tej chwili mamy to m.in.: drobne akcesoria kuchenne (np. noży, obieraczek, drewnianych łyżek, chochli, deski do krojenia, sitka itp.), wieszaków na ubrania oraz suszarek do ubrań.

Dziękujemy za Twoją pomoc! Wspólnie możemy więcej!!!
#pomagamyukrainie #slawaukrainie

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *