Zakład aktywności zawodowej » Jazdy Konne- OJK Na Zielonej Konary ul. Bonifraterska 33 32-031 Mogilany 15 km od centrum Krakowa » O Ośrodku Jazdy Konnej na Zielonej

 

Ω NAUKA JAZDY KONNEJ Ω JAZDY REKREACYJNE Ω JAZDY W TERENIE Ω HIPOTERAPIAΩ INNE ATRACJEΩ TO NASZ OJK "NA ZIELONEJ"Ω 

 

 Ω Ośrodek Jazdy Konnej "Na Zielonej" znajduje się niespełna 25 km od centrum Krakowa. Położony jest w malowniczej i pięknej scenerii miejscowości Konary na obszarze 40 hektarów. W tej scenerii można się zakochać miło i aktywnie spędzając czas na łonie przyrody.  Znajdziesz tutaj swoją małą przystań i odpoczniesz od zgiełku miasta, pracy i stresu. Oferujemy naukę jazdy konnej, jazdy rekreacyjne, jazdy w terenie i hipoterapię. Oprócz tego możesz pospacerować po łąkach i lasach, zobaczyć szczęśliwe konie i inne zwięrzęta mieszkające na naszym terenie. Spotkasz też tutaj przyjaznych i radosnych ludzi. 

Ω !Tylko u Nas! możesz spróbować swoich sił i zmierzyć się z okiełznaniem nieśmiertelnego konia Achillesa o imieniu BALIOS. Zapraszamy! 
Koń Balios był bratem innego nieśmiertelnego konia Achillesa o imieniu Ksantos.
Posejdon darował konia Baliosa i Ksantosa królowi Peleusowi. Peleus z kolei podarował konie swojemu synowi Achillesowi. Były zaprzągnięte do powozu Achillesa podczas wojny trojańskiej.
Końmi opiekował się Patroklos, który był odpowiedzialny za ich żywienie oraz czyszczenie. Po jego śmierci oba konie stanęły i płakały nad jego zgonem.