Fundacja » Projekty » Projekty Zakończone » Nowy projekt Ideas against poverty!PRZEWODNIKI METODOLOGICZNE DLA UCZNIÓW ORAZ PROFESJONALISTÓW!
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z przewodnikami metodologicznymi dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną oraz profesjonalistów chcących prowadzić zajęcia w tematyce walki z ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

2020-08-13 czytaj dalej

Strona www projektu
"Walczymy przeciwko ubóstwu!"- doczekało się swojej strony www.


2020-06-24 czytaj dalej

Komiks 2
Komiks 2
Czy wiecie, że nasza Agata ma niezwykły talent? Dzisiaj chcieliśmy Wam pokazać jej pracę wykonaną w ramach projektu Erasmus+ "Ideas against poverty!" Naszym zadaniem było opracowanie komiksu związanego z tematem ubóstwa i wykluczenia społecznego.

2020-04-03 czytaj dalej

Nasi nowi Przyjaciele
Nasi nowi Przyjaciele
Bonifraterska Fundacja Dobroczynna została partnerem międzynarodowego programu Erasmus+ „Ideas against poverty! Obywatele z niepełnosprawnością intelektualną walczą z ubóstwem i wykluczeniem społecznym." Projekt ten angażuje uczestników z Hiszpanii, Polski, Węgier oraz Turcji. W ramach projektu odbywają się międzynarodowe spotkania mające na celu wzbudzanie pozytywnych postaw w walce z ubóstwem i wykluczeniem społecznym wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wypracowanie przewodnika metodologicznego zarówno dla uczniów oraz profesjonalistów chcących zgłębić ten temat. Trzecie z kolei spotkanie miało miejsce w Konarach!

2020-03-09 czytaj dalej

Goście, Goście
Goście, Goście
Już w nadchodzącym tygodniu będziemy gościć naszych partnerów z projektu Erasmus+ Ideas against poverty! Przyjadą przedstawiciele z Hiszpanii, Węgier oraz Turcji.

2020-02-27 czytaj dalej

Sprzątamy szafy :)
Sprzątamy szafy :)
W ramach działań projektowych Erasmus+ Ideas against poverty zebraliśmy używane ubrania. Każdy z nas ma w szafie jakąś rzecz, w której już nie chodzi. My też takie mamy! Dlatego postanowiliśmy się podzielić.

2020-02-24 czytaj dalej

Świętujemy
Świętujemy
Ten lutowy dzień był bardzo ważny dla naszej fundacyjnej społeczności. Bardzo dobrym pretekstem do spotkania się było święto obchodzone przez Warsztat Terapii Zajęciowej, który to prowadzi zajęcia dla osób z niepełnosprawnością już od 20 lat! Była to niezwykła okazja do wspominania dawnych czasów, ale także czas, aby pochwalić się naszymi teraźniejszymi osiągnięciami oraz zajęciami. Liczne grono rodziców oraz zaproszonych gości mogło wspólnie z nami świętować ten piękny czas.

2020-02-24 czytaj dalej

Seminarium organizowane w ramach projektu Erasmus+
Seminarium organizowane w ramach projektu Erasmus+ "IDeas against poverty"
Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane w ramach projektu Erasmus+ "IDeas against poverty", które odbędzie się na terenie Fundacji w dniu 19.02.2020r. o godzinie 15.00.

2020-02-05 czytaj dalej

Zakupowy szał
Zakupowy szał
W ramach projektu Erasmus+ "Ideas against poverty" doszkalamy się w działaniach w Internecie. Czy wiecie, że można pomagać nie wychodząc z domu? My znaleźliśmy organizację pozarządową, która stworzyła stronę internetową, gdzie można dokonywać zakupów i pomagać potrzebującym jednocześnie. Czy to nie wspaniałe, że są takie cudowne pomysły?

2020-01-08 czytaj dalej