Fundacja » Projekty

III DESkTOP Meeting - Straubing2016-11-26

Odbywający się w dn. 24-25 listopada 2016 III meeting projektowy w Straubing w Niemczech miał charakter wyjątkowy. Podsumowany został rok merytorycznych prac nad projektem (a w praktyce 1,5 roku) okazało się także, że w związku z dużą aktywnością uczestniczących w projekcie organizacji udało się osiągnąć większość zakładanych rezultatów, co bardzo pozytywnie rzutuje na cały projekt pozwalając dynamicznie go rozwijać w kolejnych miesiącach.

Omówione zostały więc dotychczasowe działania, każdy z przedstawicieli organizacji składał relacje z realizacji zadań w swojej placówce, przestawione zostały przykładowe aktywności, omówione kwestie merytoryczne, finansowe i organizacyjne oraz zaplanowano kolejne działania na następne pół roku. Uczestnicy spotkania mieli równiez możliwość zwiedzenia warsztatów w Straubing oraz miasta Regensburg.
Przed nami organizacje konferencji dla interesariuszy (stakeholders) w każdej z lokalnych organizacji w ramach działań „multiplier events”, marcowe czwarte i ostatni meeting tym razem najprawdopodobniej w Barcelonie oraz lipcowy, zamykający projekt czterodniowy zjazd z podopiecznymi - osobami niepełnosprawnymi w Madrycie. 

powrót do listy aktualności